17 مه 2020
می 17, 2020

پیوند موی طبیعی

می 17, 2020 ۰ Comment

پیوند موی طبیعی چیست ؟

پیوند موی طبیعی : در حال حاضر ، طاسی سر به یک معضل در آقایان و بعضا در بانوان تبدیل شده است و افراد به منظور رفع آن ، دست به انجام اقدامات بسیاری می زنند ؛ در این میان از کاشت مو ، به عنوان تنها راه درمان و ترمیم موهای از دست رفته یاد می شود ؛ کاشت مو ، مسئله ای بسیار حساس بوده که فرد باید آمادگی مورد نیاز جهت انجام آن را داشته باشد ؛ چرا که اگر به درستی انجام نگیرد ، منجر به ریزش مجدد مو شده و اعتماد به نفس فرد را تحت تاثیر قرار می دهد. ( متخصص پوست اهواز )

به منظور انجام پیوند موی طبیعی ، فولیکول مو از نواحی مقاوم در برابر ریزش به نواحی طاس انتقال داده می شود ؛ جهت انجام کاشت مو ، روش های بسیاری وجود دارد که در ذیل به رایج ترین آن ها اشاره شده است :

کاشت مو به روش FUT
کاشت مو به روش FIT
کاشت مو به روش Punch
کاشت مو به روش ترکیبی

به منظور انتخاب کدام یک از روش های کاشت مو ، در ابتدا شرایط فرد توسط متخصص پوست ، مو و زیبایی مورد بررسی قرار گرفته و پزشک بهترین روش را به ایشان پیشنهاد می دهد.

عوارض کاشت مو

در صورتی که کاشت مو ، توسط پزشک ماهر و مجرب انجام گیرد ؛ نه تنها هیچ گونه عوارضی فرد را تهدید نخواهند کرد ، بلکه به نتایج بسیار مطلوبی نیز دست خواهد یافت ؛ اما در غیر این صورت امکان بروز عوارضی همانند خونریزی ، عفونت ، درد شدید ، ریزش مو و از این قبیل موارد وجود خواهد داشت ؛ بنابراین توصیه به دقت در انتخاب متخصص پوست می شود.

هزینه کاشت موی سر

هزینه کاشت مو ، بسته به پارامترهای بسیاری در هر فرد متغیر می باشد ؛ از این رو افراد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این باره باید به متخصص پوست ، مو و زیبایی ، مراجعه نمایند.

پرسش و پاسخ کاشت مو
آیا کاشت مو دائمی است ؟

همانطور که در ابتدا مقاله گفته شد ، ریشه موی مورد نیاز به منظور انتقال به نواحی طاس ، از نواحی ای که به طور ژنتیکی در برابر ریزش مقاوم هستند ، برداشته می شوند ؛ بنابراین میزان ریزش مجدد آن ها ، بسیار کم بوده و نتایج به دست آمده از کاشت مو ، دائمی خواهد بود.

نتایج کاشت مو از چه زمانی قابل‌ مشاهده هستند ؟

مشاهده نتایج کاشت مو ، نیاز به زمان دارد ؛ پس از درمان ، مو بلافاصله شروع به رشد می کند و فرد کم کم قادر به مشاهده نتایج به دست آمده از کاشت مو خواهد بود.