05 آوریل 2020
آوریل 5, 2020

جراح بینی مشهد

آوریل 5, 2020 ۰ Comment

جراح بینی مشهد

جراح بینی مشهد : عزیزان مشهدی که قصد عمل جراحی بینی خود را دارند می توانند با مراجعه به بهترین جراح بینی در شهر خود نسبت به رفع نواقص و ایرادات موجود در بینی خود اقدام نمایند.

شاید برایتان سوال شود که چگونه می توان یک جراح بینی قابل اعتماد برای انجام عمل جراحی بینی پیدا نمود؟

نگران نباشید ، راه هایی وجود دارد که با دانستن آن ها می توانید نسبت به انتخاب بهترین جراح بینی تلاش کنید. طی این مقاله ما این راهکارها را به شما خواهیم آموخت.

جراح بینی مشهد

اهمیت انتخاب جراح بینی
بینی با توجه به نوع قرار گیری در صورت از اجزای مشهود و کاملا پیدا می باشد ؛ لذا بی نقص بودن آن تاثیر چشمگیری در زیبا به نظر رسیدن فرد خواهد داشت. از این رو دغدغه بسیاری از افراد ، رفع ایرادات موجود در بینی شان است ، اما معضل اصلی برای ایشان پیدا کردن یک جراح بینی کاربلد و ماهر می باشد.

اهمیت انتخاب جراح بینی و تلاش برای یافتن بهترین پزشک در این زمینه از این بابت ضرورت دارد که چنانچه بیمار نزد یک جراح بینی غیرحرفه ای عمل شود ، نه تنها نقص او برطرف نخواهد شد بلکه ممکن است با نواقص و ایرادات دیگری نیز روبرو شود و بعضا امکان دارد خطرات جبران ناپذیری برای او به وجود آید. بنابراین اولین و مهمترین قدم برای داشتن جراحی بینی ، انتخاب یک جراح بینی حاذق و زبردست می باشد ؛ کسی که در تمامی زمینه های عمل بینی تجربه داشته و مهارت کافی را در انواع اعمال جراحی بینی داشته باشد.

برخی تصور می کنند چنانچه عمل بینی طبیعی مدنظرشان است باید به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی باشند یا اگر بینی آن ها از نوع استخوانی است باید بهترین جراح بینی استخوانی را بیابند. اما از آنجایی که عمل رینوپلاستی دارای پیچیدگی های بسیار زیادی می باشد ، لذا بهتر است جراحی را برگزینید که در تمامی اعمال جراحی بینی مهارت و تجربه دارد.

ویژگی های جراح بینی خوب
برای پیدا کردن یک جراح بینی خوب لازم است که ویژگی ها و خصوصیات زیر را در وی بررسی نمایید.

مدارک و تخصص
مسلما اولین فاکتوری که در انتخاب هر جراح و پزشک ، مدنظر قرار می گیرد ، مدارک و میزان تخصص او می باشد. یک جراح بینی قابل اعتماد باید دارای مدارکی از دانشگاه ها و مراکز معتبر بوده و از تخصص های لازم برخوردار باشد.

مهارت و تجربه
تنها داشتن مدارک معتبر و تخصص بالا نمی تواند برتریت یک جراح بینی را مشخص کند ؛ بلکه داشتن مهارت و خلاقیت حین اعمال جراحی و همچنین داشتن تجربه زیاد در انجام انواع جراحی های بینی که نتایج آن ها موفق و رضایت بخش بوه است نیز بسیار قابل توجه می باشد و می تواند در تمایز جراح بینی تاثیر گذار باشد.

علم و دانش به روز
همانطور که می دانید این روزها روند پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار سریع بوده و نیاز است که جراحان و متخصصان خوب در این عرصه از دانش روز عقب نمانند. یک جراح بینی به روز ، بر همه علوم و تکنیک های نوین واقف خواهد بود.

وجدان کاری و حس انسان دوستی
گاهی پیش می آید که فرد قصد جراحی رینوپلاستی دارد اما با توجه به شرایط روحی یا جسمی انجام عمل جراحی برای او در آن زمان مناسب نمی باشد لذا بهترین جراح بینی کسی است که او را راهنمایی نموده و انجام عمل وی را به بعد موکول نماید.

مشاوری صبور و مهربان
جراح بینی مجرب باید مشاور خوبی نیز باشد چرا که در اغلب موارد بیمارانی مراجعه نموده و نسبت به انجام عمل رینوپلاستی توقعاتی غیرمنطقی و غیرواقعی دارند. یک جراح بینی خوب باید بتواند با مشاوره دادن به بیمار و مطلع کردن او نسبت به تمامی زوایای عمل بینی ، آگاهی او را بالا برده و دیدگاه ناصحیح وی را به سمت توقعات صحیح و سالم پیش ببرد. در این مسیر نیاز است که کاملا صبورانه و با آرامش به تمامی نظرات بیمار خود گوش کرده و در نهایت با مهربانی و صمیمیت او را راهنمایی کند.

جراح بینی مشهد

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی مشهد
در فوق شما را با خصیصه ها و ویژگی های یک جراح خوب آشنا نمودیم ؛ در ادامه نیز مسیرهای جستجو و انتخاب وی را بیان خواهیم کرد:

قبل از هر چیز برای یافتن جراح بینی مشهد باید ابتدا لیستی از جراحان بینی شهر خود را تهیه نمایید. به منظور انجام این کار می توانید از اقوام و آشنایان پرس و جو کنید یا در اینترنت و گوگل به جستجو بپردازید.

پس از آن که لیست خود را تکمیل کردید ؛ اکنون نوبت به تحقیق درمورد آن ها می رسد. به این ترتیب که :

ابتدا به سایت ایشان سر زده و با انواع خدمات ارائه دهنده توسط وی آشنا شوید.
سپس می توانید با مراجعه به اینستاگرام کاری جراح بینی مد نظر خود نمونه کارهای او را دیده و نسبت به تکنیک های او مطلع شوید.
قدم دیگر این است که به مطب وی رفته و ویزیت شوید تا بتوانید هم با او مشورت نموده و هم از ویژگی های بیان شده در فوق تا حدودی آگاهی یابید.
در نهایت می توانید با بیماران حاضر در مطب صحبت کرده و از نتایج کار و میزان رضایت آن ها باخبر شوید.
تمامی موارد عنوان شده در فوق می تواند شما را برای پیدا کردن یک جراح بینی خوب و زبردست یاری نماید.