01 ژوئن 2019
ژوئن 1, 2019

جراحی بینی نیمه فانتزی

ژوئن 1, 2019 ۰ Comment

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : فرم بینی تبدیل به دغدغه ذهنی برخی از افراد شده است به همین دلیل اکثریت افراد به دنبال زیباتر شدن بینی هستند . ( جراح بینی شیراز )

میل به زیبایی فرم بینی و درنهایت زیباتر شدن بینی به قدری زیاد است که امروزه جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی محسوب می شود .

جراحی بینی طرفداران بسیار زیادی دارد ولی درصدی از متقاضیان راینوپلاستی به دلیل انتخاب اشتباه جراح بینی یا عدم تفکر صحیح ، پس از عمل بینی دچار نارضایتی شدیدی هستند .

فرم بینی جراحی شده بسیار مهم است و در اصل فرم بینی ، منجربه افزایش زیبایی چهره می شود.

زیباترین فرم برای بینی

چهره هر شخصی دارای زاویه های متفاوتی می باشد که این امر بر فرم دهی بینی تاثیرگذار است زیرا حین فرم دهی باید به زاویه بین لب ، پیشانی و دیگر اجزای چهره با بینی توجه شود.

به هیچ عنوان نمی توانیم بگوییم که فرم بینی فانتزی برای تمام افراد مناسب است و نتیجه حاصل از رینوپلاستی همیشه باید فانتزی باشد ، هرچند که این امر ممکن نیست زیرا ساختار بینی افراد متفاوت است و ساختار بینی در فرم دهی بینی تاثیر دارد .

فرم بینی با توجه به ساختار چهره بیمار و سلیقه او ، انتخاب می شود .

جراحی بینی طبیعی برای تمام افراد مناسب است اما برخی از افراد به دلایل شخصی ، علاقه به فرم بینی فانتزی دارند و ترجیح می دهند که عملی بودن بینی مشخص شود .

بینی فانتزی از نوک سربالا بینی و قوس روی بینی به راحتی قابل تشخیص است ولی بینی طبیعی به گونه ای جراحی می شود تا مشخص نباشد و نوک بینی در راستای بینی است .
بینی نیمه فانتزی چیست ؟

با مشخصات بینی فانتزی و بینی طبیعی تا حدودی آشنا شده اید ، حال می خواهیم در ارتباط با بینی نیمه فانتزی صحبت کنید .

جراحی بینی نیمه فانتزی نیز این روز ها طرفداران بسیاری دارد زیرا ترکیبی از بینی طبیعی و فانتزی است .

بیش از اندازه طبیعی بودن بینی یا کاملاً فانتزی بودن بینی برای هر فردی خوشایند نیست و برخی از افراد به دنبال فرمی برای بینی هستند که برخی از مشخصات بینی طبیعی و فانتزی را داشته باشد .

در عمل بینی نیمه فانتزی ، قوس کمی بر روی بینی ایجاد می شود و این امر به بینی کمی فرم فانتزی می دهد و بینی از فرم طبیعی خود ، کمی خارج می شود در نتیجه پس از رینوپلاستی ، فرم بینی نزدیک به بینی فانتزی است ولی طبیعی بودن و زیبایی خود را حفظ کرده است .