07 آوریل 2020
آوریل 7, 2020

جراحی بینی باز

آوریل 7, 2020 ۰ Comment

عمل جراحی بینی باز

برای انجام جراحی زیبایی بینی دو روش وجود دارد ، که تحت عنوان جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته شناخته می شوند ؛ در این مقاله شما را با جراحی بینی به روش باز آشنا خواهیم کرد. ( جراحی زیبایی بینی در شیراز )

جراحی بینی به روش باز

برای انجام جراحی بینی به این روش ، نیاز به ایجاد برشی به اندازه ۴ الی ۵ میلی متر در ناحیه کلوکلا ( ناحیه میانی حفره های بینی که سمت راست و چپ بینی را به یکرگیر متصل می کند. ) می باشد ؛ پس از ایجاد برش ، جراح بینی پوست بینی را بلند کرده و به اسکلت بینی دسترسی پیدا می کند.

در این روش ، به علت دید مستقیم جراح بینی بر روی تمامی قسمت های بینی ، جراحی بینی آسان تر پیش رفته و کیفیت نتایج آن نیز افزایش می یابد.

لازم به تذکر است به علت بلند کردن پوست بینی و گستردگی دید جراح بینی ، امکان اعمال تغییرات گسترده در این روش بسیار بیشتر از روش جراحی بینی بسته ، خواهد بود.

در اکثر مواقع بسیاری از جراحی های پیچیده همچون جراحی بینی کج و پیچ خورده ، جراحی بینی گوشتی و از این قبیل موارد به روش باز انجام می شوند.

بسیاری از افراد نگران باقی ماندن جای اسکار ناشی از جراحی بینی به روش باز می باشند ، در این باره باید ذکر شود که جای برش جراحی بینی ، به مرور زمان و به تدریج کم رنگ شده و در نهایت از بین می رود.

هزینه جراحی بینی به روش باز

هزینه جراحی زیبایی بینی ، در افراد متغیر بوده و بسته به عوامل گوناگونی متغیر می باشد ؛ از این رو به کسانی که تصمیم به انجام جراحی بینی گرفته و از هزینه آن اطلاع ندارند ، توصیه می شود جهت اطلاع دقیق از قیمت عمل بینی ، به جراح بینی مراجعه نمایند.