11 مارس 2020
مارس 11, 2020

تزریق چربی

مارس 11, 2020 ۰ Comment

تزریق چربی

فرآیند تزریق چربی در واقع انتقال چربی سالم از نواحی که چربی مازاد دارند به بخش هایی که نیاز به چربی دارند، می باشد. تزریق چربی با هدف جوانسازی پوست در اصفهان صورت و پشت دست ها از مواردی پر طرفدار بوده و به دلیل طبیعی بودنش ، در صورتی که در کلینیک معتبر و توسط پزشک متخصص انجام شود ، کاملا بی خطر و با نتایجی مطلوب و ماندگار خواهد بود.

در مواردی که عدم وجود چربی ، موجب شل شدگی پوست صورت می شود ، عمل لیفتینگ کار ساز نبوده و با تزریق چربی می توانید به بازگرداندن جوانی و شادابی چهره خود کمک کنید. همچنین می توانید از تزریق چربی به منظور پر کردن نواحی فرو رفته و جای زخم خود بهره بگیرید. علاوه بر این ها ، تزریق چربی می تواند چروک هایی که در اثر کاهش بافت چربی ایجاد شده است را از بین ببرد.

کاندیدای مناسب برای تزریق چربی
افرادی که نیاز به تزریق چربی دارند معمولا در دو دسته قرار می گیرند:

کسانی که به طور ذاتی و فیزیولوژیکی نیازمند تزریق چربی هستند ؛ مثل اشخاصی که ژنتیکی صورتی لاغر داشته و گونه هایشان فاقد چربی می باشد یا زیر چشمانشان گود رفتگی دارند.
افرادی که به دلیل افزایش سن یا کاهش وزن با تحلیل بافت چربی صورت روبرو شده اند.
تزریق چربی

سن مناسب برای تزریق چربی
به طور کل تزریق چربی می تواند در تمامی افراد بالغ در هر سنی انجام پذیرد اما باید به دو نکته مهم توجه داشت:

افرادی که هنوز در سن بلوغ هستند و اجزای فیزیکی آن ها هنوز درحال رشد و تکامل می باشد بهتر است تا زمان پایان سن بلوغ خود صبر کنند.
کسانی که سن بسیار بالا داشته و پوست آن ها خاصیت ااستیسیته خود را از دست داده است ، توصیه می شود از روش های دیگر پرکننده استفاده کنند زیرا ممکن است با برداشتن چربی از ناحیه مورد نظر ، پوست آن ها توان جمع شدن را نداشته و حالتی شل و آویزان پیدا کند.
تزریق چربی به صورت چقدر ماندگاری دارد
تزریق چربی یک پیوند اتولوگ می باشد یعنی پیوندی از بدن خود شخص ؛ بنابراین بافت ها با هم سازگاری داشته و علاوه بر عدم بروز ریسک آلرژی به مواد بیگانه ، ماندگاری بیشتری نیز نسبت به پر کننده های دیگر خواهد داشت.

ماندگاری تزریق چربی در افراد مختلف یکسان نیست و به عوامل بسیاری مثل ناحیه تحت درمان ، ورزش ، رژیم غذایی ، سن ، میزان جذب بدن ، ژنتیک و غیره بستگی دارد. اما به طور تقریبی ماندگاری تزریق چربی اغلب بین ۱ تا ۳ سال گزارش می شود.

هزینه تزریق چربی صورت چقدر است
قیمت تزریق چربی بسته به پارامترهایی همچون اجزای تحت درمان ، میزان استخراج و تزریق چربی و غیره متفاوت می باشد که با مراجعه به کلینیک مدنظر خود و پس از انجام معاینات لازم ، به شما اعلام خواهد شد.