25 آوریل 2021
آوریل 25, 2021

بهترین کلینیک کاشت مو

آوریل 25, 2021 ۰ Comment

بهترین کلینیک کاشت مو

بهترین کلینیک کاشت مو : داشتن موهای زیبا در اعتماد به نفس هر فردی نقش مهمی دارد؛ قطعی ترین و مطمئن ترین روش برای از بین بردن طاسی یا کم مویی افراد ، کاشت مو می باشد و عمل کاشت مو روشی قطعی و نهایی برای بیش از ۹۰ % مردان است.

ما در کلینیک فرهمند عمل کاشت مو را با بهترین روش ، خط موی کاملا طبیعی و نتایج ایده‌آل برای تمامی افرادی که دچار طاسی یا کم پشتی هستند ، انجام می دهیم.

مراجعه کنندگان ما از سراسر دنیا به این کلینیک مراجعه می‌کنند؛ چرا که پزشکان ما با بیش از ۱۵ سال تجربه در زمینه کاشت موی طبیعی خدمات پیشرفته و تخصصی کاشت مو را با استفاده از بروز ترین تجهیزات و پیشرفته ترین متد روز دنیا انجام می دهند.

در کنار نتایج ایده آلی که عمل های کاشت مو کلینیک فرهمند در پی داشته اند ، این مرکز برای عمل های انجام شده ضمانت نامه کتبی کاشت مو نیز ارائه می دهد. ارائه خدمات پوست و مو‌ و زیبایی به متقاضیان داخل و خارج از کشور می باشد. با اطمینان می‌ توان گفت این کلینیک در زمره اولین مراکز پیوند موی ایران است.

کاشت مو چیست ؟

به طبع افرادی که قصد انجام کاشت مو را دارند ، برایشان سوال پیش آمده که این کار چگونه انجام می شود؟ چه مراحلی داشته و دوران نقاهت آن به چه صورت است؟ در واقع برای پاسخ به این سوال باید گفت که کاشت یا پیوند مو نوعی روش درمانی است که در آن مو های مقاوم به ریزش بدن یا سر ، به نواحی ای که دچار طاسی و ریزش شده اند منتقل می شود.

به طور کلی روش های کاشت مو به سه دسته کلی تقسیم بندی می شود :

کاشت نواری : در این روش به منظور برداشتن فولیکول یا گرافت ها ، برشی در پوست ناحیه پشت سر ( بانک مو ) ایجاد می شود. در مرحله بعد فولیکول ها از پوست خارج شده و برای کاشت آماده می شوند. این روش تهاجمی تر است چرا که در آن ، قسمت های برش خورده بخیه می شوند. اما باید گفت که گرافت های برداشت شده در کاشت نواری ، از کیفیت بیشتری برخوردار است. کاشت نواری خود شامل روش FUT و ترکیبی می شود.
کاشت با استخراج واحد های فولیکولی : در این روش برشی ایجاد نمی شود و فولیکول ها به صورت واحد و با ایجاد سوراخ های ریز خارج می شوند. این روش شامل سه دسته FIT ، SUT ، Micro FIT و BHT می شود.
HRT : یکی دیگر از روش های کاشت مو HRT است که در آن از الیاف فیبری مصنوعی مشابه به تار مو استفاده می شود.

نکته

انتخاب هر یک از روش های فوق به میزان ریزش مو های هر فرد بستگی دارد. به همین دلیل ابتدا بیمار تحت معاینه قرار گرفته و طبق تجویز و صلاحدید پزشک بهترین و مناسب ترین روش انتخاب و انجام می شود.