07 آوریل 2020
آوریل 7, 2020

اقدامات قبل از جراحی بینی

آوریل 7, 2020 ۰ Comment

اقدامات قبل از جراحی بینی

اقدامات قبل از جراحی بینی : عمل زیبایی بینی ، جراحی پیچیده ای می باشد و هم چنین تاثیر به سزایی در زیبایی چهره افراد دارد به همین علت افرادی که قصد جراحی زیبایی بینی را دارند باید نسبت به رعایت اقدامات قبل و بعد از آن توجه نشان دهند ؛ ما در این مقاله به معرفی مهم ترین اقدامات قبل از جراحی بینی می پردازیم. ( جراح بینی سمنان )


نکات قبل از جراحی بینی
انتخاب جراح بینی

مهم ترین و اولین نکته جهت انجام جراحی زیبایی بینی ، انتخاب جراح بینی متخصص و با تجربه می باشد ؛ زیرا تاثیر گذارترین عامل در نتیجه عمل زیبایی بینی ، جراح بینی می باشد به همین دلیل انتخاب آن از اهمیت بالایی برخوردار است ؛ بنابراین در انتخاب جراح بینی نهایت دقت را کنید.

استعمال دخانیات

جراحان بینی ، به بیماران توصیه می کنند مدتی قبل از شروع جراحی بینی از مصرف سیگار و قلیان خودداری کنند ، زیرا این موارد در روند عمل بینی اخلال ایجاد می کند.

الکل

مصرف نوشیدنی های حاوی الکل قبل از جراحی زیبایی بینی ، باعث اخلال در اکسیژن رسانی در حین جراحی بینی می شود ؛ به همین علت توصیه می شود بیماران مدتی قبل از جراحی بینی ، از مصرف الکل پرهیز کنند.

پریود بودن هنگام عمل بینی

انجام جراحی زیبایی بینی ، همزمان با دوره قاعدگی منعی ندارد ؛ اما بهتر است بانوان پس از گذراندن این دوره اقدام به انجام عمل زیبایی بینی کنند.

چه داروهایی قبل از عمل بینی نباید مصرف کرد ؟

به افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، توصیه می شود مدتی قبل از شروع عمل بینی از مصرف داروهای منعقد کننده خون هم چون آسپرین ، پروفن و غیره خودداری کنند ؛ چرا که مصرف این موارد ممکن است باعث ایجاد اخلال در حین عمل بینی شود.

اقدامات شب قبل از عمل بینی

کسانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ، باید قبل از آن به اندازه کافی آب بنوشند اما باید دقت کنند از ۸ ساعت قبل از شروع عمل بینی ، از خوردن و آشامیدن پرهیز کنند ؛ چرا که بیماران باید در روز جراحی بینی ناشتا باشند.

بهتر است بیماران ، روز یا شب قبل از جراحی زیبایی بینی دوش بگیرند زیرا آن ها تا چند روز بعد از جراحی بینی نمی توانند استحمام کنند لازم به ذکر است پس از عمل بینی ، شستن گردن به پایین ایرادی ندارد اما بیماران باید تا مدتی از شستن سر و موهای خود خودداری کنند.

روز جراحی زیبایی بینی

در روز جراحی زیبایی بینی ، بیماران باید یک ساعت قبل از شروع عمل بینی با سوابق پزشکی خود و یک همراه در بیمارستان یا کلینیک حضور یابند.

بانوانی که به منظور انجام جراحی بینی ، به بیمارستان مراجعه می کنند باید بدون آرایش و آقایان نیز بدون ریش و سبیل باشند.